Nejlepší sportovec regionu - nominace KRAJÁNEK a MIMOŘÁDNÝ VÝKON

V anketě Nejúspěšnější sportovec regionu Svitavska nechybí ani specifické kategorie KRAJÁNEK a MIMOŘÁDNÝ VÝKON.

KRAJÁNEK:

Tomáš HOLEŠ – FK Jablonec – fotbal

Tel. 737 817 172, 737 056 498, Mail:

První fotbalové krůčky Tomáše byly v Poličce, poté přestoupil do Hradce Králové a následně do Jablonce, kde je součástí základní prvoligové sestavy. Hraje evropské poháry a byl reprezentantem do 21 let.

Jakub MAREK – Konrad tools team Brno

Je ve výběru dorostenecké reprezentace v triatlonu. Bývalý člen TJ Svitavy za atletiku a stále aktivní člen TJ Svitavy v plavání. Dosahuje velmi dobrých sportovních výsledků, obsadil 1. místo v celkovém hodnocení ČP a aquatlonu v kategorii starší žáci. 2x 1. místo na ČP v aquatlonu, 2. místo v ČP v triatlonu, 2. místo na MČR v aquatlonu a 3. místo na MČR v duatlonu, vše v kategorii starší žáci.

MIMOŘÁDNÝ VÝKON:

JANA BRYDLOVÁ a PATRIK TMEJ – FARMTEC TEAM

1. místo v kategorii mix v seriálu ROCK POINT – HORSKÁ VÝZVA, což je 5 závodů v českých pohořích na distanci LONG (tratě ve vzdálenosti 60 – 75 km). MČR v extrémním horském maratonu dvojic, kde obsadili 3. místo v kategorii mix ve věku 35 – 50 let, tratě 95 km z kumulovaným převýšením 5470 m.